Tarne Maksumus ja Tagneaeg

Tarne maksumus ja tarneaeg:

– tarne alatus summst 39EUR|:2-4 tööpäeva on tasuta

– tarne: 2-4 tööpäeva, 3,95 EUR (KM-ga)

Tellimused väärtuses vähemalt 39 EUR tarnitakse tasuta.

Tagastamine

Ostetud tooteid võib tagastada järgmistel juhtudel:

  • Tooteid on võimalik vahetada/tagastada 14 päeva jooksul alates hetkest, mil kullerettevõte annab saadetise teile üle.
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata, säilinud peab olema selle esmane kaubanduslik välimus, visuaalsed omadused. Samuti peab pakend peab olema kahjustamata. Märkus – avatud pakendit ei loeta kahjustatuks, kui eesmärgiks oli veenduda, et vastuvõetud ese vastab internetikaupluse kirjeldusele.
  • Tagastamise kulud kannab ostja.
  • LaivInvest.ee e-pood kohustub tagastama kliendile raha viie tööpäeva jooksul pärast tagastatud kauba kättesaamist.
  • Kliendile, kes soovib toodet teise toote vastu vahetada, kehtivad tarnetingimused, mis on avaldatud LaivInvest.ee e-poe eeskirjades.
  • Kui tagastud kauba eest on osaliselt või täielikult tasutud soodustuse või sooduskupongiga, ei konverteerita kauba väärtust rahaks, vaid seda summat saab kasutada järgmiste ostude puhul.
  • Toote vahetamiseks või tagastamiseks tuleb täita tagastamisvorm (www.style24.lt/tagastamisvorm_ee.pdf) ning lisada see tagastatavale kaubale või edastada see e-posti teel: info@style24.ee.

Kauba tagastamisel tuleb esitada järgmised andmed: tellimisnumber, tagastatava kauba kood ja suurus, ostukuupäev, vahetamise puhul ka uue kauba kood ning suurus.

Seejärel tuleb kaup saata ostja valitud pakiveo teenuse pakkujaga aadressile:

käesolevad reeglid ja tingimused sätestavad www.laivinvest.ee veebilehel LaivInvest.ee kasutus- ja müügitingimused.

Ostmine
Ostu vormistamiseks valib klient soovitud tooted ostukorvi, kinnitab tellimuse ja tasub ettemaksuarve. Pakume e-poes KOHE OLEMAS kaupa mis jõuab kohale 1-4 päeva jooksul ja ka KIIRTELLIMISEGA kaupa mis jõuab kohale 15 tööpäeva jooksul peale arve tasumist.

Hind
LaivInvest kodulehel on hinnad toodud EURO`des ilma postitasuta. Kõik toodete hinnad sisaldavad 20% käibemaksu. LaivInvestil on õigus muuta toodete hindasid. Hindade muutmisel jääb kliendile kehtima kinnitatud tellimuse kokkuvõttes märgitud hind.

Maksmine
Tasumine tellitud kauba eest toimub ettemaksuarve alusel pangaülekandega. Ülekande laekumisel kinnitabLaivInvest OÜ ettemaksuarve hiljemalt 24 tunni jooksul.

Lepingu tühistamine
Kliendil on õigus müügileping tühistada. Müügilepingu tühistamiseks peab klient saatma vastavasisulise avalduse elektronpostile )=) või teatama sellest telefonil +3725533942 Kui müügilepingu tühistamisavaldus saadetakse peale tellimuse postitamist on kliendil õigus toode tagastada vastavalt tagastamistingimustele.

Kohaletoimetamine ja Üleandmine
Lepingu täitmiseks valib klient postiteenuse:. Tellimustele toodete kogumaksumusega alates 39EUR on Post24 ja Itella SmartPosti postiteenus tasuta. Kaup pakendatakse postitatakse 24 tunni jooksul peale ülekande laekumist (Lepingu jõustumist). Kaup loetakse üle antuks kui vastava saadetise kohta on kulleril märge väljastamise kohta (saadetise staatus on: Väljastatud / Kätte toimetatud). Kõikidel saadetistel on vöötkood / triipkood, mille alusel on võimalik jälgida saadetise asukohta ja staatust. LaivInvest OÜ ja koostööpartnerid ei vastuta kohaletoimetamisel tekkivate viivituste eest juhul kui tellimuse vormistamisel on esitatud andmed ebatäpsed. Tellimuse kinnitamisel on esitatud andmete õigsuse kontrollimine kliendi kohustus.

Tagastamine ja ümber vahetamine
Kliendil on õigus toode soovi korral tagastada või ümber vahetada. Toote tagastamisest peab teatama 14 päeva jooksul elektronpostile )+=) või telefonil 5533942 ning kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul tagastamisteate edastamisest. Tagastamisteates märkida tellimuse number ja tagastatavad tooted (tootekoodid). Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, peab olema originaalpakendis, siltidega ja kahjustamata. Toote tagastamisel või ümber vahetamisel on klient kohustatud kauba tagasi saatma Laiv Invest OÜ Aadressile Anni14/180 Tallinn .Postikulud tagastamiseks tasub ostja kuni 10EUR väärtuses. Juhul, kui üleantud asi või osutatud teenus ei vasta tellitule, tagastame tellimuse tagastamisega seotud kulutused. Raha kantakse tagastatud kauba eest tagasi Teie arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates lepingust taganemise teate jõudmisest müüjani, kui kõiki tagastamisega seotud tingimusi on järgitud. Kauba tagastamisel hüvitatakse kauba kättesaamisega tasutud postitasu kuni 3,07EUR Postitasu ei tagastata juhul kui tellimus on tagastatud osaliselt või tagastatud toode on kliendi süül kahjustatud. Laiv Invest OÜl on õigus tagastatavast summast maha arvestada toote väärtuse vähenemine juhul kui toode on kahjustatud. Toote ümbervahetamisel lisandub uue toote postitasu.
NB! kategooriast “Pesu” ”Bekiinid ”ja ”Soodustooded” ostetud tooted ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele (v.a. juhul kui toote kilepakend on avamata)
Kliendil on õigus pretensioone esitada kahe aasta jooksul toote kättesaamisest. Laiv Invest OÜ ei vastuta kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest, defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel, toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Küsimused ja päringud tellimuste kohta
Küsimustele ja päringutele tellimuste kohta vastame e-posti teel. Saatke oma küsimus e-mailile info@laiv.ee Teie kirjadele vastame tööpäeviti 09:00-17:00

Lõppsätted
Käesolevatele tingimustele kohaldatakse Eesti õigust. Kui tingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tingimuste kehtivust. Tühise sätte asemel kohaldatakse seaduses seda liiki lepingu kohta sätestatut.
Osapoolte vahelisi vaidlusi püütakse lahendada vastastikusel mõistmisel põhinevate läbirääkimiste teel, kokkuleppe mittesaavutamisel Tartu Maakohtus.
Käesolevaga esitatud tingimuste muutmine või täiendamine jõustub pärast Laiv Invest  OÜ poolt kasutajatele uute tingimuste kättesaadavaks tegemist moodne.ee veebilehel.